Hakkımızda  • Şahin Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi olarak Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A. B. C. sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimizle iş yerlerinde mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yaparak, tehlikelerin tanımlamasını, risk değerlendirilmesini, tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktayız.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre 10 kişi ve üzerinde çalışanı bulunan işyerlerinde işveren işyerinin tehlike sınıfına uygun İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli çalıştırmak zorundadır. Biz Şahin OSGB olarak sizin için uzman personelleri bünyemizde çalıştırmakta ve isteğiniz halinde sizin için bu hizmeti sunmaktayız.
  • İşyerinde yaptırılması gereken Toz, Gaz, Gürültü, Titreşim, Termal Konfor (lsı, Nem, Hava Akımı), Basınçlı Kaplar, Kaldırma Araçları, Elektrik Topraklama Tesisatın Kontrolü, Paratoner tesisatının kontrolü gibi birçok alanda periyodik ve teknik kontrolleri yapmaktayız ve analiz raporu vermekteyiz.


ÇSGB Yetki Belgesi